Křečice KNEDLA II

Křečice KNEDLA II se narodila 6.3.2007 a opustila nás 1.9.2009. Dožila se 909 dní (2 roky a 5 měsíců).

Stále jsme ještě malinko doufali, že bychom aspoň nějakou dvojici křečků mohli odchovat společně a se samičkama to prý jde trošku líp. Znovu jsme si ve zverimexu vybrali dvě ženský. Podle fotek to dokonce vypadá, že by mohly být velké kámošky, ale zanedlouho tomu tak nebylo. Opět se opakoval stejný scénář, NUDLA byla zlobivá a KNEDLA utlačovaná, a tak NUDLA putovala do spodní klece. V kolotoči jim to ale společně tak slušelo, jak vedle sebe odpočívaly a zahřívaly se, škoda...

KNEDLA moc ráda ohlodála zavěšené tyčinky. Občas jsme tyčinky do klece nedávali, protože Knedla je za pár dní obrousila a to měla i průběžně doplňované krmítko. Pořád něco šrotovala a podle toho se taky jmenovala.

K této generaci křečků bohužel nemáme zaarchivované žádné bližší informace o chovu a různých projevech jednotlivých šmějdů v jeho průběhu. Starý web neměl možnost jednoduché editace a na jeho rekonstrukci stále nebyl čas. Snažíme se ale o to na tom co nejdříve zapracovat a dosavadni web kompletně zrekonstruovat. Tak snad se brzy dočkáme, ať tu o šmejdech můžeme průběžně přidávat informace, které nám všem přinesou co největší užitek a zábavu.

Už to nejde vydržet, letííím.... Zas si tu musím vylézt a rychle okousávat, dokud nespadnu. A tady vpředu jsem já Knedla. Tady nám to opravdu sluší!
Obě máme dobrou náladu a odpočíváme spolu v kolotoči. Nudla mě nechce pustit do domečku, tak musím spinkat i v rožku pod kolotočem. Vy jste mě teda vystrašili! Poslední momenty a prásk do pilin :-)
Ty visící dobroty jsou strašně složité dostupné, musíme se na ně zavěsit a za chvíli padáme. Už se rozbíháme každá svou cestou. Musíme se i očuchat, než se pustíme do řádění. V sobotu dopoledne jsme byly puštěny na společnou procházku po gauči.
Tak už mě nechte, už se chci zahrabat a chrnět. Jdu už spinkat, chcete ještě neco? Jdu se váma podívat, čím to na mě blikáte.